Na diverse gesprekken met trainers en leiders zijn we uiteindelijk tot de volgende voorlopige indeling gekomen.
Dit blijft een hele klus omdat we het een ieder naar de zin willen maken, maar ook te maken hebben met de feiten die er zijn zoals aantal teams, aantal leeftijdsgenootjes, kwaliteiten enz.
Deze indeling is op basis van de volgende criteria tot stand gekomen:
– Leeftijd
– Kwaliteit
– Sociale factoren (vriendjes,buurt-/klasgenootjes)
Met deze voorlopige teamindeling zullen we sowieso het bekertoernooi in gaan.
Na het bekertoernooi zal de indeling definitief worden, dit mede door de eventuele mutaties die nog gaan komen.
Er is getracht om een zo duidelijk mogelijke indeling te maken die voor een ieder naar wens is.
We kunnen ons echter voorstellen dat er in sommige gevallen vragen naar boven zullen komen.
Indien dat het geval is en bovenstaande toelichting is niet voldoene, dan graag even een persoonlijke reply sturen naar dit mailadres?
Voorlopige Teamindeling
JO8-1
1 Jesse Bolt
2 Jimmy Hendriksen
3 Timuchin Sari
4 Levi Visser
5 Quinn Spruijt
6 Bink Boom
JO8-2
1 Dave van Essen
2 Jibbe Vollebergh
3 Jonas Panahzadeh
4 Julien van de Pol
5 Kiek Langstraat
6 Mees Beekman
7 Noah Moleman
8 Nout van Gelder
JO8-3
1 Hugo Douwe
2 Hugo Spaas
3 Kars Hendriks
4 Max Oostra
5 Mees Zeegers
6 Stijn Leenders
7 Stijn Wessels
8 Mees Vink
JO9-1
1 Lou Koning
2 Lude Kuipers
3 Bram Kerssemakers
4 Mart Van den Berg
5 Finn Scholte
6 Justin Taylor
7 Teun Kleinmann
JO9-2
1 Abe Hovels
2 Viggo Knol
3 Romeijn Hennis
4 Roald Veen
5 Tijn Kuiper
6 Jesper van Veen
7 Roog Stembert
JO10-1
1 Siem Klein Schiphorst
2 Huub Derr
3 Thijs Hendrikse
4 Sep Hoek
5 Mats Langedijk
6 Sibbe Middeljans
7 Stijn Schra
8 Stan Nagtegaal
JO10-2
1 Stijn Diederiks
2 Jan van der Veen
3 Rens Lamfers
4 Rick van Driest
5 Wailen Linch
6 Lester Marshall
7 Jens Mischke
8 Max Bezema
JO11-1
1 Dylan Spruijt
2 Mick van der Peet
3 Pieter Bakker
4 Thom van den Berg
5 Abel Middeljans
6 Quinten Faber
7 Wisse Simon
8 Koen Ravestein
JO11-2
1 Lucas Schouten
2 Gijs Akkermans
3 Jack Lebbink
4 Liam Mera
5 Luca Roes
6 Bram Oosterwijk
7 Loek Vonk
8 Jesse Lamboo
9 Adrian Arisz da Silva
JO12-1
1 Rover Voerman
2 Finn Tesselaar
3 Gijs Verhees
4 Marijn Truiens
5 Dave Mantel
6 Sieb Kooijman
7 Bob Bakker
8 Lars Buining
9 Ties Seegers
10 Flip Ramakers
11 Luuk Wolthers
12 Mats Boom
13 Rokus Kroonenburg
14 Mike van Huet
15 Mees Erkelens
16 Kay van Velsen
JO13-1
1 Louis ten Hacke
2 Daan Schouten
3 Hugo van Oene
4 Djan de Sanders
5 Tijn Voetelink
6 Seb Voetelink
7 Thijmen van Heerde
8 Frank ter Horst
9 Max Enthoven
10 Samuel Vestering
11 Tijmen Han
12 Sean O’dwyer
13 Teun Brus
14 Evan Rozemeijer
15 Adriaan Schoorl
JO14-1
1 Sem van den Berg
2 Tim Van der Kolk
3 Storm Hoving
4 Rens Keulemans
5 Tim O’dwyer
6 Ibe de Jongh
7 Jerre Scheenaard
8 Kristian Visser
9 Luuk Harmsen
10 Milo van Wel
11 Romee Jonker
12 Wes Koster
13 Wessel Witteman
JO14-2
1 Zwier van der Weerd
2 Thijmen Disselkoter
3 Sepp Vonk
4 Ram Verhulsdonk
5 Sep de Jongh
6 Liam van Vliet
7 Bram Lower
8 Kaiden Wijnmalen
9 Sven Tesselaar
10 Esrom Mokonen
11 Floris Neefjes
12 Gijs Uit den Boogaard
13 Sam Hage
JO17-1/16-1
1 Jort Aarts
2 Stijn van der Giesen
3 Thijs Krijgsman
4 Koen Oosterwijk
5 Killian Rozemeijer
6 Sem Wittebrood
7 Rubian Westenberg
8 Jim Bakker
9 Sven Mantel
10 Binck Wijnen
11 Sebastiaan Groen
12 Tibbe Besteman
13 Atilla Sari
JO17-2/16-2
1 Paul Tavi Voorting
2 Abel Bruschke
3 Ingmar Heinz
4 Maarten Moens
5 Bregje Stut
6 Eef Wachter
7 Maas Westerhoven
8 Doran Wijnmaalen
9 Tom Bloemers
10 Sam Pessel
11 Zonne van Zitters
12 Sophia Harthoorn
13 Liselot Sintenie
14 Wout Wildering
JO19 selectie
1 Bart Van Horick
2 Bas Reijns
3 Geert Oosthoek
4 Jens Overeem
5 Jort Pruijn
6 Lars Van Reeuwijk
7 Marco Van Schie
8 Martijn Stoop
9 Martijn Strijbosch
10 Mathijs Toeset
11 Mees Hoving
12 Niels Ruigrok van der Werven
13 Niels Stoop
14 Stijn Handgraaf
15 Tijmen Scheenaard
16 Tom Harmsen
17 Wieger Janzen
18 Zhe van Dam
19 Rijk Hage
20 Daan Zonneveld
21 Coen Kooijman
22 Matthijs Kelder
23 Mees Van Zonneveld
24 Daan Westerdijk
25 Luc Leipoldt
26 Gijs Maas
27 Kelly Grijn
28 Mees vd Meet
29 Dana Smit